ATV-moto

Čvn 4 2018

Pořiďte si u nás konzoly

Trávíte rádi čas ve virtuálním světě, ale už vás nebaví zastaralé konzole s nepříliš kvalitní grafikou? Potom je čas vyzkoušet nový playstation 3, který vás zavede do ještě neobjeveného světa, který vám bude připadat jako skutečnost! Nemusíte přijít o vaše oblíbené hry, stačí si pořídit verzi právě na tento model a sami poznáte, o co jste dříve přicházeli!

Playstation 3 není pouze herní konzole, ale nabídne vám i integrovanou wi-fi, která vám umožní vstoupit do světa Xbox Live a hrát tak oblíbené hry se svými přáteli. Tento revoluční systém navíc přináší možnost připojení senzoru Kinect! K dispozici tedy budete mít verzi bez Kinectu nebo s ním. Ovšem i když se rozhodnete zakoupit samotnou konzoly a po čase se rozhodnete o připojení senzoru Kinect, nemusíte se bát, stačí obstarat samotný Kinect a můžete začít hrát!

Jaké možnosti senzor Kinect přináší?

Jedná se o revoluční systém, kdy hru ovládáte svým vlastním tělem! Stačí se postavit před senzor, který snímá veškerý váš pohyb a ponořit se do hry! Tuto možnost ovšem nenabízí všechny hry, pouze ty k tomu určené. Těšit se můžete agentury, akční hry nebo na sport, kde nebudou chybět ani klasické disciplíny z olympiády. A co vám přinese větší potěšení, než si vlastníma rukama zastřelit nějakého padoucha?

Written by