Co je typické pro náramky z kamenů

0 Comments


Jsou čistě přírodní

Náramky z polodrahokamů vypadají na první pohled jako zdařilé výrobky z plastu, ale nenechte se mást, s plasty nemají nic společného. Jsou to skutečně přírodní kameny.

Nejsou obarvené

Nemusíte se obávat, že vám náramek obarví pokožku nebo šaty, kameny nejsou uměle barvené. Minerály se pouze obrušují, aby získaly požadovaný tvar, a zároveň se mohly navléknout na nit nebo elastomer.

Vyzařují energii

Každý kámen vyzařuje energii, to vám žádný náramek ze syntetické bižuterie nezaručí. Navíc jsou kameny robustní a snesou i hrubší zacházení při každodenních běžných činnostech.

Uchvátí vás přirozenou barevnou škálou

Vybrat si náramek z kamenů pro sebe, anebo pro někoho, koho byste rádi obdarovali, není vůbec snadné z toho důvodu, že doslova hrají všemi barvami, a vy se musíte rozhodnout mezi nimi vybrat jen omezený počet kusů. Je velmi lákavé si jeden po druhém prohlížet a představovat si je k oblečení, které máte ve svém šatníku. Ale jednu radu vám přece jen dáme – vybírejte šperky s citem a intuicí, tedy svým srdcem, které vám napoví, jaký z nich je pro vás ten nejvhodnější.